Gizlilik Sözleşmesi

CosmosTakipci.com sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için sizlerin bazı kişisel bilgilerinizi de kayıt olma esnasında sizlerden talep etmektedir. Sitemiz üzerinde toplanan bu veriler kampanya çalışmaları veya kullanıcı profillerinize yönelik olarak özel promosyon faaliyetlerinin de gerçekleşmesi için sitemiz bünyesinde de kullanılabilmektedir. Bu bizlere vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz haricinde internet sitesinde ya da mobil uygulamalar üzerinden yapacağınız işlemlere ait olan istatiksel verilerde takipcim.com.tr tarafından gerekli analizlerin yapılır ve saklanır. Sitemiz üyelik formlarından toplamış olduğu bilgileri söz konusu olan kullanıcının haberi veya herhangi bir talimatı olmadığı takdirde de üçüncü bir şahısla da paylaşmamaktadır. Faaliyetlerin dışında hiçbir sebep ile ticari amaçlarla da kullanılmaz ve satılmaz.

Gizlilik Sözleşmesi 2

Sizlerden alınmış olan bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarda kullanıyorken diğer üyelere ait olan bilgiler ile beraber olmak üzere reklam yayıncı olan kişiler ile paylaşılabilmektedir. İş bu gizlilik sözleşmelerini kabul ettiğiniz takdirde bilgilerinizin reklam yayıncıları olan kişiler ile reklam ve tanıtım amaçları ile paylaşılmasına da onay vermiş olmaktasınız. Bu vermiş olduğunuz bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgilerinizi içermeyerek, grup olarak kullanıcı eğilimleriyle ilgili olan çalışmalar yapmak ve hedef kitleleri de segmente etmek amacı ile kullanılmaktadır.

CosmosTakipci.com sitesi olarak sizlerin bilgilerini güvenli bir şekilde saklamaktayız. Sizlerin kişisel bilgilerinin herhangi bir üçüncü şahısla paylaşılması da söz konusu olamaz.