• Lütfen anahtar kelimleri sipariş sonrası bize mesaj yolu ile iletiniz.

Hızlı Teslimat ve Manuel Çalışma ile %100 Organik Hedef Kelime ve Yükselme Odaklı Backlink Çalışması Sunuyoruz.

Backlink SEO çalışmalarının vazgeçilmez bir parçasıdır ve asla göz ardı edilemeyecek bir etkiye sahiptir.

Kaliteli ve güvenilir kaynaklardan alınan backlinkler en az içerik çalışmaları kadar kıymetlidir.

Websitenize kapsamlı SEO analizinden sonra arama motorlarınca değerli görülen websitelerden linkler verilir.

Böylece websitenizin değeri artar, arama motorları içerisinde yükselir ve ilk sayfalarda yayımlanmaya başlar.

Websitenizde sunduğunuz hizmet ve ürünleri arayan potansiyel müşteriler rakiplerinizden önce sizin websitenizi bulur ve websitenize daha fazla potansiyel müşteri akışı sağlanır.

Ziyaretçi sayınız ve buna bağlı olarak cironuz ve kazancınız artar!

Üstelik yapılan çalışmaların etkisi rekabete bağlı olarak uzun vadede kendini koruyacağı için uzun vadeli bir kazanç sağlamış olursunuz.

 

Backlink Paketi Satın Al

Cosmos backlink, arama motoru optimizasyonu sektöründe alıcılara sunduğu hizmetlere en kaliteli şekilde bir yenisini daha ekliyor. Siz de hemen bababacklink üzerinden backlink paketleri satın alarak Google sıralama faktörleri üzerinde kendinize önemli avantajlar kazandırabilirsiniz! Hem de, backlink nasıl alınır ve backlink nasıl yapılır diye düşünmeden!

Backlink paketi, web sitenizin trafiğini Google üzerinden organik bir şekilde artırmak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken en önemli SEO sıralama faktörlerinden biridir. Aslında bu durum, 2016 yılında Google'ın kendisi tarafından, içeriğin yanı sıra, backlinklerin web sitelerini sıralamak için kullanılan en önemli iki sinyalden biri olduğu doğrulandı.

Ancak SEO'da yeniyseniz veya kendi işinizi yürütüyorsanız ve trafiğinizi artırmaya çalışıyorsanız, muhtemelen backlinklerin ne olduğunu ve neden bu kadar önemli olduklarını bilmiyorsunuzdur. Okumaya devam edin. Bababacklink’in muhteşem backlink paketleri ile alakalı daha fazla bilgi edinin!

Neden Backlink Hizmeti Kullanmalısınız?

Site içinde 'gelen bağlantılar' veya 'harici bağlantılar' olarak da adlandırılan backlinkler, bir web sitesindeki bir sayfadan diğerindeki bir sayfaya yönlendirme sağlayan bağlantılardır. Bunlar, web sitenizdeki iki sayfa arasında bulunan dahili bağlantılara kıyasla, web sitenize işaret eden üçüncü taraf kaynaklardan gelen bağlantılardır. Bababacklink tarafından edineceğiniz kaliteli backlink paketleri sayesinde, Google ve diğer arama motorları üzerinde olan sıralamanızı kolay bir şekilde artırabileceksiniz! Uygun backlink fiyatları sayesinde bu artık çok kolay!

Backlink Satışı

Web siteniz için SEO başarısını artırmak istiyorsanız, Google ve diğer arama motorları bir sayfanın otoritesini anlamanın bir yolu olarak kullandığından backlinklere dikkat etmeniz gerekir. Bunları bir web sitesinin çevrimiçi itibarı olarak düşünebilirsiniz, A Web Sitesi'nden B Web Sitesi'ne bağlantı, güvenilir bir kaynak olduğuna dair bir oy olarak görülüyor. Birbirini tanımayan beş kişi, belirli bir restoranı şehrinizde en iyi olarak tavsiye ettiyse, birden fazla kişi bunun için kefil olacağından, muhtemelen orada iyi bir yemek yiyebileceğiniz konusunda mekana güvenebilirsiniz!

Google Backlink Etkisi

Google bu şekilde geri bağlantıları bir web sitesi veya web sayfası için popülerlik oyları olarak görür ve daha fazla sayıda bağlantıya sahip olanlar ile daha yüksek sıralamalar arasında güçlü bir korelasyon vardır.